Par skolas formas lietošanu

Pamatskolas izglītojamajiem skolā obligāti jānēsā lietišķais apģērbs:
 

1.-3.klašu izglītojamie ikdienas tērps ir skolas forma- meitenēm rūtaini zils ar sarkanu un baltu  sarafāns un/vai svārki, tumši zilas džinsu vai auduma bikses un blūze, džemperis, polo krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās (gaiši zils bez uzrakstiem, zīmējumiem vai ģeometriskiem rakstiem). Skolas emblēma.

1.-3. klasu meiteņu unifroma
1.-3.klašu zēniem tumši zilas vai melnas bikses un/vai džinsi ar tumši zilu vesti, jaku bez kapuces ar skolas emblēmu. Vienkrāsains krekls, polo krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās (gaiši zils bez uzrakstiem, zīmējumiem vai ģeometriskiem rakstiem).Skolas emblēma.

1.-3. klasu zēnu unifroma
4.-9.klašu meitenēm rūtaini zils ar sarkanu un baltu  svārki, kleita, bikses vai tumši zilas džinsu vai auduma bikses un vienkrāsaina blūze, jaka bez kapuces, polo krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās (gaiši zils bez uzrakstiem, zīmējumiem vai ģeometriskiem rakstiem). Skolas emblēma.

4.-9. klasu meiteņu unifroma
4.-9.klašu zēniem tumši zilas vai melnas bikses un/vai džinsi. Vienkrāsains krekls, polo krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās (gaiši zils bez uzrakstiem, zīmējumiem vai ģeometriskiem rakstiem).
Svētku reizēs 1.- 9.klašu izglītojamie skolas un/vai pilsētas pasākumos velk svētku tērpu, t.i. baltu blūzi, kreklu, zilu vai melnu žaketi, bikses/džinsus. Rūtaini zilu ar sarkanu un baltu kaklasaiti. Skolas emblēma.

4.-9. klasu zēnu unifroma
 
Skolas formu var pasūtīt SIA ELMOSA  (sadarbības partneris),  kā arī citās firmās, ja ir atbilstošs audums un krāsas.
 
informāciju sagatavojs: skolas administrācija

Informācija mājaslapā ievietota – 01.06.2023