Noslēdzās labdarības akcija “Laimīgās astes!”

Noslēdzās labdarības akcija “Laimīgās astes!”
Cienījamie skolēni, skolotāji un vecāki!

Laikā no 15. septembra  līdz 31 . maijam Daugavpils Vienības pamatskolā  norisinājās labdarības akcija Laimīgās astes!”,  lai savāktu līdzekļus  Daugavpils  dzīvnieku patversmei “Otrā māja dzīvniekiem”, lai palīdzētu nelaimē nonākušajiem pēc viņu saimnieku aizbraukšanas, saslimšanas vai citām likstām. Patversmē nedarbojas dzīvnieku iemidzināšanas funkcija.

Tās laikā izdevies savākt rekordlielu dzīvnieku barības daudzumu – 76 kg suņu barības un 47  kg kaķu barības, kā arī  veselīgus našķus, ķemmes kaķiem, vitamīnus suņiem ,bļodas,  segas ,pavadas  un  rotaļlietas gan kaķiem, gan suņiem.

Dzīvnieku patversme “OTRĀ MĀJA DZĪVNIEKIEM”  saka –  Paldies, ka esi dzīvnieku pusē! –   Daugavpils Vienības  pamatskolas  skolēniem un to vecākiem!

Kopā mums izdevies realizēt lielisku  labdarības akciju , kas noteikti  kalpos par iedvesmu citiem labiem un sirsnīgiem darbiem. Mēs neapstāsimies pie sasniegtā, un jau nākamā gada kalendāra ietvaros  turpināsim jau iesākto akciju un  noteikti realizēsim kādu jaunu, bet ne mazāk nozīmīgu labdarības akciju. Tā ir mūsu Daugavpils Vienības pamatskolas darba plānos.

Visiem jauku  un pozitīvu emociju pilnu vasaru!

Informāciju sagatavoja dabaszinību un ģeogrāfijas  skolotāja  Oksana Ostrovska

Informācija mājaslapā ievietota – 30.05.2024