INTELKTUĀLĀ SPĒLE “VISS PAR LATVIJU UN NE TIKAI”

Viss par latviju un ne tikaiVienības pamatskolas 8.klases skolēnu komanda – Valērija Pudāne, Samanta Vingre, Viktorija Čebatorevska, Megija Krišjāne, Jānis Domanskis piedalījās Latgales Industriālā tehnikuma rīkotajā pilsētas erudīcijas konkursā VISS PAR LATVIJU UN NE TIKAI”. Konkursā, kura mērķi – veicināt jauniešu intelektuālo spēju attīstību, erudīciju un radošumu, attīstīt prasmi sadarboties komandā mūsu skolēnu komanda “Astotā vienība” ieguva godalgoto 1. vietu pilsētā.

Visas dienas garumā, aktīvi darbojoties dažādās uzdevumu stacijās, skolēni attīstīja patriotismu, veicināja izpratni par Latvijas, Eiropas un pasaules kultūrvēsturisko mantojumu, nostiprināja zināšanas par jaunākajām tehnoloģijām un inovācijām Latvijā, Eiropā un pasaulē.

Darbojoties un sadarbojoties, aktīvi un radoši, ar bezgala pozitīvu attieksmi prezentējot savas zināšanas mūsu skolēnu komanda ieguva arī konkursa žūrijas noteikto SIMPĀTIJU balvu!!!

Paldies skolēniem par ieguldīto darbu un pozitīvo attieksmi! Apsveicam!! Lepojamies!!

Informāciju sagatavoja sociālo zinību skolotāja, Inga Sokolova

Informācija mājaslapā ievietota – 29.04.2024