Pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti

4. aprīlī notika pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5. – 6. klasēm, kurā arī mūsu skolas skolēni demonstrēja savus sasniegumus mācību priekšmeta apguvē. Olimpiāde tika organizēta, lai veicinātu radošo un izziņas darbību un apzinātu talantīgus skolēnus, kuri spēj demonstrēt izcilību un konkurētspēju Daugavpils pilsētas mērogā.  Olimpiādes mērķi un uzdevumi ir padziļināt un paplašināt skolēnu zināšanas latviešu valodā un literatūrā, attīstīt viņu praktiskā darba iemaņas, kā arī izzināt jaunos talantus latviešu valodā un literatūrā.

No mūsu skolas olimpiādē piedalījās 11 skolēni. Un gandrīz visi (urā!) ieguva gan 1. vietu, gan 2. vietu, gan 3. vietu.

Sveicam uzvarētājus!

  1. vieta –   Kristapam un Elīzei ( 6.b klase)
  2. vieta –  Sintijai ( 6. a  klase), Markusam ( 5. c   klase ), Haraldam ( 5. b klase), Leonam  ( 5. a klase)
  3. vieta –  Tīnai un Elizabetei ( 6. a klase), Kristai ( 5. b  klase), Kristapam ( 5. a  klase)

Paldies skolēniem par rezultatīvu  piedalīšanos olimpiādē!

Informācija mājaslapā ievietota – 12.04.2023