Labdarības akcija – “Drauga ķepa” !

Cienījamie skolēni, skolotāji un vecāki!

“Dzīvi lielu dara tie, kas mazus darbus dara kā lielus,” šie Jūdžīnijas Praisas vārdi varētu kalpot par Daugavpils Vienības pamatskolas  moto.

 Laikā no 15. septembra  līdz 21. oktobrim Daugavpils Vienības pamatskolā  norisinājās labdarības akcija  Drauga ķepa”,  lai savāktu līdzekļus  Daugavpils  dzīvnieku patversmei “Otrā māja dzīvniekiem”. Lai palīdzētu nelaimē nonākušajiem pēc viņu saimnieku aizbraukšanas, saslimšanas vai citām likstām. Patversmē nedarbojas dzīvnieku iemidzināšanas funkcija.

Tāpat kā ar sportošanu vai zobu tīrīšanu arī ar ziedošanu – nevajag darīt daudz, vajag tikai darīt regulāri. Vissirsnīgākie paldies Daugavpils Vienības pamatskolas  skolēniem, vecākiem, skolotājiem un tehniskajiem darbiniekiem par lielo atsaucību un sirds siltumu, piedaloties labdarības akcijā  “Drauga ķepa”.

Tās laikā izdevies savākt  dzīvnieku barības daudzumu 44.500  kg suņu barības un 40,000 kg kaķu barības, ka arī  veselīgi našķi, ķemme kaķiem, vitamīni suņiem , segas,  dažādas suņu un kaķu rotaļlietas.

Dzīvnieku patversme “OTRĀ MĀJA DZĪVNIEKIEM”  saka –  Paldies, ka esi dzīvnieku pusē! –   Daugavpils Vienības  pamatskolas  1.a. , 1. b, 1.c., 2.a , 2. b, 2. c , 3.a, 3. b, 3. c, 3. d, , 4.a , 4. b , 4. c, 5. a,  5.c , 6. a , 6. b, 7.a  un 9.a klases skolēniem!

Saziedotās mantas tika nogādātas patversmes iemītniekiem rudens brīvlaikā!

Tāpēc arī  mēs turpinām palīdzēt dzīvniekiem un kopā ar mūsu  skolēniem aicinām ikvienu padarīt patversmēs mītošo dzīvnieku dzīvi labāku!

Informāciju sagatavoja skolotāja:  Oksana Ostrovska

Informācija mājaslapā ievietota – 28.11.2023