Starptautiskais skolu bibliotēku projekts „Baltų literatūros savaitė/ baltu literatūras nedēļa”

Šogad no 21. līdz 25. septembrim mūsu skola piedalījās starptautiskajā Lietuvas un Latvijas skolu bibliotēku projektā „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa”, kurā kopā ar saviem vienaudžiem no Lietuvas un Latvijas skolām interesējāmies par kaimiņvalsts vēsturi, valodu, kultūru, ģeogrāfiju, iepazināmies ar kaimiņvalsts rakstniekiem, lasījām un interpretējām viņu daiļdarbus, skatījāmies Lietuvas režisoru veidotās filmas un dalījāmies ar saviem iespaidiem. Projekts „Baltu literatūras nedēļa” Lietuvas un Latvijas skolās tiek organizēts kopš 2017. gada. Mūsu skola tajā piedalījās jau 4 reizi.

Par piedalīšanos projektā esam saņēmuši vērtīgas dāvanas, par ko vēlamies sirsnīgi pateikties projekta partneriem un atbalstītājiem.

Projekta partneri un atbalstītāji :

Latvijas Nacionālais kino centrs  
Lietuvas Kino centrs 
Vītauta Dižā universitāte 
Latvijas Republikas vēstniecība Lietuvā 
Lietuvas Republikas vēstniecība Latvijā 
Jonavas rajona pašvaldība 

Projekta atbalstītāji: 

„Lonas“ 
„Fējas nams”  
„Kafijas Draugs”  

Projekta koordinatore, Daugavpils Vienības pamatskolas bibliotekāre: Jeļena Celma