Svarīga informācija skolēniem un vecākiem.

4.jūnijā Daugavpils Vienības pamatskolā darbu sāks divas Vasaras skolas 1.-6.klašu skolēniem:

1) Jauno zinātnieku vasaras skola 1.-6.klašu izglītojamajiem(30 dalībniekiem).

Skolēniem būs iespēja padziļināt savas zināšanas dabaszinātnēs. Uzdevumi un eksperimenti tiks veikti gan klasē, gan plānoti arī Zinātkāres centra ZINOO Daugavpils, Latgales zoodārza un DU pētniecības bāzes “Ilgas” apmeklējumi, notiks arī ekskursija uz Cēsīm. Mācības norisināsies 2 nedēļas, katru dienu pa 4 stundām. Skolēni strādās 2 grupās, katrā pa 15 dalībniekiem. Lai varētu piedalīties ekskursijā uz DU pētniecības bāzi “Ilgas”, dalībniekiem nepieciešama pase vai ID karte.

Grupu vadītājas – skolotājas Lilita Razminoviča un Oksana Ostrovska.

2) Valodu vasaras skola(40 dalībniekiem).

Valodu vasaras skola notiks 3 nedēļas, nodarbības sāksies 4.jūnijā un turpināsies līdz 22.jūnijam. Skolēni mācīsies svešvalodas 4 grupās, katrā grupā būs 10 dalībnieki. Katru dienu paredzētas 4 mācību stundas. Valodu skolā pieteikties aicināti 1.-6.klašu skolēni.

Tiks piedāvātas:
• 2 grupas angļu valodas apguvei– angļu valoda iesācējiem un angļu valoda ar nelielām priekšzināšanām. Grupu vadītājas- skolotājas Žanna Olehnoviča un Svetlana Volosova.
• grupa vācu valodas apguvei iesācējiem. Grupas vadītāja skolotāja Diāna Melāne.
• grupa franču valodas apguvei iesācējiem. Grupas vadītāja skolotāja Ludmila Čirkste.

Vasaras skolās netiks organizēta skolēnu ēdināšana, nodarbības beigsies plkst.12.00

Pieteikšanās Vasaras skolām notiks no 22.maija, skolēnu vecākiem aizpildot pieteikuma veidlapu un iesniedzot to papīra formā skolas kancelejā. Skolēni tiks ieskatīti Vasaras skolā rindas kārtībā. Par uzņemšanu Vasaras skolā informāciju varēs saņemt skolas kancelejā, tā tiks paziņota arī e-klasē 31.maijā.

Pieteikuma veidlapa Jauno zinātnieku vasaras skolai

Pieteikuma veidlapa valodu vasaras skolai

 

Skolas vadība