Aktualitāšu arhīvs

2018./2019. mācību gads


Daugavpils pilsētas skolēnu sacensības dambretē.


18.oktobrī mūsu skolas skolēni pārstāvēja skolu pilsētas sacensībās dambretē, kuras notika Daugavpils šaha un dambretes klubā.
Skolas komandu pārstāvēja 5.a kl. Rolands Daukšts, 5.c kl. Alīna Grigorjeva, Edgars Snetkovs, 6.a kl. Emīls Gailums. Tika izcīnīta 3. vieta.

Paldies skolēniem par cīņassparu un vecākiem par atbalstu!


Informāciju sagatavoja:
Sporta skolotāja M.Skrūzmane.

pievienots 22.10.2018; 15:50

Mācību ekskursija Latvijas valsts simtgades programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros.


Sigulda, nenoliedzami, ir vislabāk zināmā aktīvās atpūtas un pastaigu vieta rudenī, tomēr daudz mazāk cilvēku zina par šīs Vidzemes pilsētas ar skaisto reljefu mazo "māsu" Latgalē. Runa ir par dabas liegumu "Pilskalnes Siguldiņa", kur iekārtotas vairākas interesantas izziņas takas ar skulptūrām, avotiem, tiltiņiem un skaistām ainavām.

11. un 12. oktobrī 5.klašu skolēni devās uz dabas liegumu "Pilskalnes Siguldiņa". Tas ir 59,3 hektārus liels un atrodas krāšņā ielejā, ko izgrauzuši ledāju kušanas ūdeņi. Ielejas krasti bagātīgi noauguši ar platlapju kokiem.

Tā kā šogad latviešu valodas stundās skolēni iepazīstas ar A. Brigadieres darbu „Sprīdītis”, mums bija interesanti iziet Sprīdīša taku, kurā ir izvietotas 32 pasakas varoņu koka skulptūras.

Sprīdīša takas garums ir 1, 6km, tā sākas pie nelielas 18.-19. gs. mākslīgi veidotas ūdenskrātuves un līkumo tai apkārt. Tā ejot līdzi pasakai, klausoties ģida stāstījumu, uzdodot jautājumus, sekojot līdzi narādes zīmei ar putniņu, mēs iepazinām koku daudzveidību, apskatījām pilskalnu Melnaiskalns, gājām pāri gravām, ieklausoties dabas mūzikā - strautu čalās, vēja čukstos un putnu dziesmās.

Krāšņā, silti rudenīga un emocijām bagāta pastaiga mums izdevās!


Informāciju sagatavoja:
5.klašu audzinātājas Ž.Olehnoviča, I.Geiba un S.Belousova.

pievienots 22.10.2018; 15:41

Piedzīvojumu parks Tarzāns.


9. oktobrī 6.b klase devās pargājienā ar mērķi radīt interesi par aktīvo atpūtu kā lietderīgu brīvā laika pavadīšanas veidu un iesaistīt ikvienu skolēnu veselīgās aktivitēs, kas var būt cieši saistītas arī ar mācību procesu un sava novada un apkārtnes apzināšanu un izpēti. Daugavpilī, pie Lielā Stropu ezera pludmales, kurai piešķirts Zilais karogs, izveidots jauns tūrisma objekts – piedzīvojumu parks “Daugavpils Tarzāns” ar 6 šķēršļu trasēm, kas paredzētas aktīvai atpūtai bērniem. Šajā dienā laikapstākļi mūs lutināja ar rudenim neierasto siltumu. Ekskursijas laikā mēs varējām izbaudīt gan skaistus dabas skatus, gan interesantu stāstījumu.
Pārgājiens bija ļoti interesants!Informāciju sagatavoja:
6. b klases audzinātāja , Oksana Ostrovska

pievienots 15.10.2018; 14:38

2018.gada 11.oktobrī Daugavpils Centra vidusskolā notika pilsētas rīkotās sacensības volejbolā 2003.-2004.g.dz. zēniem.


Tika izcīnīta 1.vieta.

Skolas komandu pārstāvēja 9.a klases skolēns Sandis Vilcāns,
9.b klases skolēns Leo Catlakšs,
8.a klases skolēni Valters Cveks, Aigars Tarasovs, Marjans Valentinovičs, Pāvels Kalniņš,
7.a klases skolēni Sandis Cimotišs, Aleksey Silibitkins.

Paldies skolēniem par piedalīšanos un vecākiem par atbalstu!Informāciju sagatavoja:
Sporta skolotāja Anita Vilcāne.

pievienots 15.10.2018; 13:41

10. oktobris - Starptautiskā garīgās veselības diena.

Garīgā veselība ir garīgā labklājība, kas ir veselības un dzīves kvalitātes būtiska sastāvdaļa. Tas ir nosacījums spējai mācīties, strādāt un piedalīties sabiedriskajā dzīvē.
Par garīgi veselu cilvēku sevi var uzskatīt tas, kurš:
• nevaino sevi vai citus,
• analizē situāciju un rīkojas, nevis nodarbojas ar vainīgā meklēšanu;
• mierīgi reaģē uz veiksmēm vai neveiksmēm ikdienas dzīvē;
• jūtas laimīgs,
• uzvedas atbilstoši sabiedrībā pieņemtajām normām;
• pozitīvi domā par sevi un savu dzīvi;
• sevi nākotnē redz laimīgu, veiksmīgu un apmierinātu;
• spēj pārvarēt stresu;
• veiksmīgi tiek galā ar negatīviem notikumiem savā dzīvē;
• sevi adekvāti novērtē.

Garīgā veselība ir ļoti nozīmīga ikviena cilvēka vispārējās veselības sastāvdaļa. Cilvēks ir viens veselums, tāpēc gan fiziskā, gan emocionālā veselība ir savstarpēji saistīta un vienlīdz svarīga.

Kā uzturēt garīgo veselību?
• Svarīgi ir biežāk izpaust pozitīvās emocijas un jūtas: prieku, laimi, mīlestību, piedošanu,dāsnumu.
• Nebaidīties runāt par savām emocijām.
• Domāt pozitīvi.
• Spriedzi un stresu mazināt ar aktivitātēm, kas rada mieru un harmoniju sevī, piemēram pastaigas svaigā gaisā, ūdens procedūras, pilnvērtīgs miegs, elpošanas un muskuļu atbrīvošanas vingrinājumi.
• Brīvajā laikā radoši darboties.
• Jautri pavadīt laiku ar ģimeni, draugiem.
• Prast plānot savu laiku.

Lai būtu apmierinātam ar dzīvi, ar sevi, ar apkārtējo pasauli, liela nozīme ir attieksmei pret savu un līdzcilvēku veselību! Atcerieties, harmoniskas, mierīgas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem var būtiski mazināt iespēju tikt pie garīgās veselības problēmām, taču vispirms ir jāsāk pašam no sevis.

Noteikumi lai dzīvotu labāk.


Veido harmoniju sevī!

Garīgā veselība ir mūsu rokās!
Informāciju sagatavoja psiholoģe Tatjana Laizāne

pievienots 10.10.2018; 08:32

UNESCO nedēļa 2018 – 08.-14.10.


Viens no UNESCO uzdevumiem ir veicināt pieejamu un kvalitatīvu informācijas vidi, veidojot aktīvu un kritiski domājošu sabiedrību, kas novērtē un saglabā pārmantotās zināšanas.

Tādēļ šogad UNESCO nedēļas tēma ir „Izstāsti mantojumu”, kuras laikā ikviens tiek aicināts skaidrot mantojuma vērtības un radīt tām vietu informatīvajā telpā, iesaistoties prasmīgā materiālo un nemateriālo, dabas un kultūras mantojuma vērtību dokumentēšanā, tādējādi kļūstot par Mantojuma stāstnieku.

Tā kā esam UNESCO Asociētā skolu tīkla dalībnieki, aicinu mūsu skolas skolēnus, skolotājus, skolēnu ģimenes aktīvi iesaistīties UNESCO nedēļas aktivitātēs.

Kā kļūt par mantojuma stāstnieku?

Tam nepieciešams:
• iepazīties ar UNESCO LNK veidoto prezentāciju par mantojuma stāstīšanas metodēm;
• piedalīties vai rīkot izglītojošas lekcijas/ stundas par vietējai kopienai vai reģionam svarīgām mantojuma vērtībām;
• veidot mācību stundu skolā vai nodarbību muzejā par nacionāli novērtētām un starptautiski atzītām mantojuma vērtībām;
• sagatavot reportāžu (videosižetu, audiostāstu, bloga rakstu) par kādu Latvijas mantojuma vērtību;
• digitalizēt savai ģimenei nozīmīgas fotogrāfijas; atmiņu stāstus ar kultūrvēsturisku nozīmi un ievietot tos dažādos tiešsaistes resursos, lai tie kļūtu pieejami plašākai sabiedrībai;
• vietnē Facebook savu profila attēlu ierāmēt ar Mantojuma stāstnieka atpazīšanas zīmi.

Ar UNESCO nedēļā paveikto aicinām dalīties savās vai pārstāvētās organizācijas internetvietnēs vai sociālo tīklu vietnēs (nosūtot saiti uz ievietoto materiālu e-pastā programmas@unesco.lv), izmantojot mirkļbirku #unesconedela2018, lai arī citi to var izmantot kā noderīgu un kvalitatīvu avotu Latvijas un pasaules mantojuma vērtību iepazīšanai.

Pielikumā: UNESCO LNK veidotā prezentāciju par mantojuma stāstīšanas metodēm

Esiet aktīvi UNESCO nedēļas dalībnieki!

Informācija sagatavota pēc UNESCO LNK materiāliem.
Maija Baklāne, UNESCO ASP koordinatore Daugavpils Vienības pamatskolā

pievienots 09.10.2018; 13:48

Nodarbība 1. klašu skolēniem "Laiks iepazīties ar psihologu"


Tradicionāli septembrī pirmo klašu skolēniem tiek piedāvāta nodarbība “Laiks iepazīties ar psihologu”. Pirmklasnieki uzzināja, ka psihologs ir cilvēks ar padziļinātām zināšanām par cilvēka uzvedību, domāšanas veidu, uzvedību un attiecībām ar citiem cilvēkiem. Psihologs palīdz orientēties dažādās sarežģītās dzīves situācijās un rast izeju no tām. Psihologs savā darbā izmanto dažādas metodes – konsultēšanu, novērošanu, psihodiagnostiku, praktiskas nodarbības. Skolēni uzzināja, kas ir psihologs, ko viņš dara skolā un kādos gadījumos var griezties pēc palīdzības. Skolēni aktīvi iesaistījās sarunā, izmēģināja dusmu mazināšanas tehniku, iepazinās ar relaksācijas metodēm un spēlēja iepazīšanās spēli.

20180920_131900 20180920_131903 20180919_122108 20180919_122114 20180920_122025 20180920_122044 php lightbox photo galleryby VisualLightBox.com v6.1

Informāciju sagatavoja skolas psiholoģe Tatjana Laizāne

pievienots 08.10.2018; 12:55

Veselību veicinošas interaktīvas nodarbības sadarbībā ar Stradiņa Universitāti un SPKC.
Piektdien, 28. septembrī Vienības pamatskolā notika interaktīvas nodarbības 1.klašu skolēniem “Personīgā higiēna” un 2.klašu skolēniem “ Izvairīšanās no traumatiskām situācijām”, ko vadīja Stradiņa Universitātes pasniedzējas.Intresantā, bērniem saistošā formā veidotas praktiskas nodarbības palīdzēs bērniem apgūt pareizus higiēnas un drošības principus, veidojot izpratni par tiem.

• Nodarbības beigās skolēni saņēma vērtīgas dāvaniņas un izzinošus izdales materiālus.


Skolēni ar prieku izmantos ikdienā šīs vērtīgās zināšanas!

Foto


Vēlot visiem labu veselību,
Vienības pamatskolas veselību veicnošās skolas koordinatore Inga Sokolova

pievienots 02.10.2018; 14:05

Daugavpils Vienības pamatskola aktīvi atzīmē Sirds veselības dienu!
29. septembris – Pasaules sirds veselības diena!

Pasaules sirds diena tika organizēta mūsu skolā ar devīzi "Mīli savu sirdi!" Sirds slimības ir nozīmīgākā sabiedrības veselības problēma visā pasaulē – un arī Latvijā.
Mērķis ir veicināt skolēnu, skolotāju un vecāku informētību par sirds un asinsvadu slimību novēršamajiem riska faktoriem, akcentējot veselīga, sabalansēta uztura un aktīva dzīvesveida lomu sirds veselības saglabāšanā un profilaksē. Skolēni un vecāki aktīvi iesaistījās aktivitātē “Lai sirsniņa būtu vesela...” – kā rezultātā tapa liela, liela sirsniņa ar padomiem un ieteikumiem, ko jādara ikvienam cilvēkam, lai sirsniņa būtu vesela. Radio raidījumā aicināja ikvienu mīlēt un saudzēt savu sirsniņu – veselīgi ēst, būt aktīvam un vairāk smaidīt! Tika izveidots informatīvs stends par sirds veselībai svarīgiem jautājumiem, lai ikviens skolēns, skolotājs, vecāks iepazītos ar vērtīgiem ieteikumiem savai Sirds veselībai! Daži ieteikumi: lai Tava sirds būtu vesela, jāizdara veselīga izvēle, ar pareizu dzīvesveidu - veicot regulāras fiziskās aktivitātes, lietojot veselīgu uzturu, izvairoties no stresa.Sirds veselības veicināšanai ir svarīgi iegaumēt šādus veselīga uztura izvēles principus:
1. Lietojiet zivis (vismaz 2 reizes nedēļā) un kvalitatīvu augu eļļu!
· Ļoti labi tauki ir olīveļļa.
2. Ierobežojiet sāls daudzumu uzturā!
· Nelieciet sāli klāt jau gatavam ēdienam.
· Samaziniet sāls daudzumu gatavojot.
· Izvairieties no sāļiem ēdieniem.
3. Lietojiet daudz (vismaz 400 – 500g dienā) svaigu dārzeņu, salātu, arī augļu!

4. Izvairieties lietot uzturā ātrās ēdināšanas tipa produktus kā, piemēram, frī kartupeļi, burgeri u.tml.
5. Ik dienas uzņemiet vismaz 30-45 g šķiedrvielu, lietojot uzturā graudaugu produktus, augļus un dārzeņus.
6. Samaziniet saldumu un konditorejas izstrādājumu lietošanu uzturā, nelietojiet saldinātos dzērienus!

20180928_111841 20180928_104758 20180928_104822 20180928_104839 20180928_104915 20180928_104925 20180928_105007 20180928_105012 20180928_105025 20180928_105031 20180928_111612 php lightbox photo galleryby VisualLightBox.com v6.1
Mīliet savu sirdi!


Ar veselības vēlējumiem,
Veselību veicinošas skolas koordinatore Inga Sokolova

pievienots 02.10.2018; 13:57

Vienības pamatskolas skolēnu Parlamenta vēlēšanas 2018• Daugavpils Vienības pamatskolā 25.septembrī notika ikkgadējās Skolēnu Parlamenta vēlēšanas, piedalījās visi balstiesīgie 4.kl. - 9.kl. skolēni!
• Vēlēšanās piedalās 9 partijas, ar izstrādātajam programmām (viena klase – vienota partija).


• Svarīgi bija iepazīties ar partiju programmām, ko topošie paralamentārieši mums sola, un izlemt, kuram uzticēsim šo atbildīgo lomu!
• Vēlēšanās skolēni un skolotāji piedalījās ļoti aktīvi. Paldies par izteikto viedokli!
• Parlamentā iekļuva no katras klases vairāk punktu ieguvušie kandidāti.
• Pirmā Skolēnu parlamenta sanāksme notika 28.septembrī, nākošās sēdēs vēlēs skolas prezidentu, dažādu nozaru ministrus! Un jau sāks plānot tuvākos skolas pasākumus!

Vienības pamatskolas skolēnu Parlaments – 2018
Sastāvs :

5.a Partija «Piektā doma » - Sintija Ivbule
5.b «Vienība partija » - Ulrika Graudiņa
5.c Partija «Aktīvie » - Emīlija Matisone
6.a „Vienotā partija" – Aurēlija Zalāne, Linda Širvinska, Emīls Gailums
6.b „Ceļš nākotnei"- Amanda Griķe
7.a Partija „Nākotnes izaugsmei"- Jānis Drelings, Enija Ivanova, Laina Agafonova
8.a „Sapratnes un atbalsta partija"- Elga Lezebnaja
9.a „Devīto impērija"- Anastasija Naumova, Rita Brauna
9.b „Vienotie devītie" – Jana Valpētere

Apsveicam Vienības pamatskolas skolēnu Parlamenta pārstāvjus!
Vēlam veiksmi izvirzīto mērķu īstenošanā un skolas ikdienas dzīves daudzveidošanā!


FotoInformāciju sagatavoja sociālo zinību skolotāja Inga Sokolova.

pievienots 02.10.2018; 13:31

Sporta pasākums "Esam aktīvi!"


No 23.-30.septembrim Latvijā norisinājās Eiropas sporta nedēļa #BEACTIVE. Mūsu skola 27.septembrī piedalījās ar savu pasākumu.
Skolas starpbrīžos skolas sporta zālē skolēni izpildīja vingrojumu “dēlītis” jeb “planka”. Kopējais rezultāts 21min. 8sek.
Izturīgākie trīs skolēni no klases ieguva veicināšanas balvas.

Paldies skolēniem un klašu audzinātājiem par atbalstu pasākumā.


Informāciju sagatavoja sporta skolotājas M.Skrūzmane, A.Vilcāne

pievienots 02.10.2018; 08:51

Dzejas dienas mūsu skolā


Kā katru gadu septembrī mūsu skolā notiek Dzejas dienu pasākumi.

Literatūras stundās tiek lasīta dzeja, īpaša uzmanību šogad pievērsām Inese Zanderes daiļradei, jo šogad dzejniece svinēja 60 gadu jubileju.

11. septembrī skanēja radiopārraide un varēja vērot prezentāciju veltītu Dzejas dienām. Skolas gaiteņos ievirpuļoja un izdaiļoja “Dzejas lapkritis”.”To veidoja uz kļavu lapām gan dažadu dzejnieku, gan pašsacerēti dzejoļi par Latviju.

5. 6. klašu skolēni apmeklēja bērnu bibliotēku “Zīlīte”, kur viņi guva ieskatu jaunākajos bērnu dzejas krājumos, varēja pildīt dažādus radošus uzdevumus.

Tradicionāli, atzīmējot Dzejas dienas, Raiņa mājā Berķenelē notiek skatuves runas konkurss “Zelta sietiņš”, kurā piedalījās arī mūsu skolas skolēni J.Brikova (5.a) un Dominiks Prauliņš (2.c)

43 345 435 IMG_3559 IMG_3560 IMG_3566 IMG_3569 IMG_3570 IMG_35561 php lightbox photo galleryby VisualLightBox.com v6.1Informāciju sagatavoja Latviešu valodas un mākslas jomas MK vadītāja I.Geiba

pievienots 25.09.2018; 09:41

Uzsākam dalību projektā "Mūsu mazā bibliotēka"
Daugavpils Vienības pamatskolas bibliotēka uzsāk dalību jaunā projektā “Mūsu mazā bibliotēka”, kas ir izdevniecības “Liels un mazs” izglītojošs lasīšanas veicināšanas projekts 4-8 gadīgiem bērniem, kurā sadarbojas izdevēji no 6 Eiropas valstīm. “Mūsu mazās bibliotēkas” mērķis ir veicināt bērnu interesi par literatūru un ilustrāciju, kā arī rosināt bērnus uz dažādām radošām nodarbēm.

Programma ilgs līdz 2019. gada maijam, un tajā iekļautas kopā sešas augstvērtīgas bilžu grāmatas no Polijas, Slovēnijas, Igaunijas, kā arī viena no Latvijas - jau agrāk izdotā Mārtiņa Zuša bilžu grāmata “Nenotikušais atklājums”. Bilžu grāmatās ilustrācijām ir tikpat nozīmīga loma kā tekstam, autors un ilustrators papildina viens otru, padarot grāmatu par nedalāmu vienību.

Projektā iesaistītie bērni kopā ar skolotājiem un bibliotekāriem lasīs bilžu grāmatas, runās par tām, veiks dažādus radošus uzdevumus un pildīs īpašu darba burtnīcu, ko “Liels un mazs” izdos jau šajā rudenī – tajā bērni vēlreiz satiks grāmatas varoņus un attīstīs radošās prasmes.

2018. gada oktobrī un 2019. gada februārī Latvijā viesosies grāmatu autori no Polijas, Slovēnijas un Igaunijas, kas tiksies ar bērniem, vadīs darbnīcas, stāstīs par savu grāmatu un valsti. Autori tiksies ar bērniem ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas vietās. Viņi dosies ciemos pie bērniem, kas projektā iesaistījušies visaktīvāk. To noteiks izdevniecība “Liels un mazs”, vadoties no projekta dalībnieku iesūtītajiem materiāliem par projekta norisi.

Projekta aktivitātes tiks atspoguļotas skolas mājaslapā, sadaļā “Bibliotēka”


Informāciju sagatavoja skolas bibliotekāre J. Celma, izmantojot izdevniecības “Liels un mazs” materiālus.

pievienots 20.09.2018; 10:43

Laba tradīcija!


“Daba – vienīgā grāmata, kurā katra lappuse ir dziļa satura pilna.”
(Johann Wolfgang von Goethe)


Latvijas valsts mežu organizētajā ekspedīcijā 2018.gada 14.septembrī devās Daugavpils Vienības pamatskolas 6. klases skolēni. Ekspedīcija norisinājās atbilstoši dabaszinību standartam, ko organizēja AS „Latvijas valsts meži” (LVM) kopā ar LU Starpnozaru izglītības inovāciju centru un AS „Latvijas Finieris.”

Ikgadēja piedalīšanās šajā projektā mūsu skolā ir kļuvusi par tradīciju! Skolēni varēja uzzināt par jaunaudžu kopšanu, meža retināšanu, koku sugām, meža aizsardzību, koku īpašībām. Ekspedīcijas stacijā (Matemātika mežā) skolēniem bija iespēja izmantot matemātikas zināšanas, kā ar dažādām metodēm var noteikt koka augstumu, aprēķināt koku daudzumu uz vienu hektāru, noteikt koka vecumu. Pieredzējušu mežsaimnieku vadībā skolēni darbojās 10 meža izziņas pieturās, iepazīstot meža zinātni un attīstot sadarbības prasmes grupās. Ekspedīcijas dalībniekiem uzdeva gan atjautības jautājumus, gan uzdevumus, kas pārbaudīja viņu zināšanas dabaszinībās – atrodi produktu, kurā nav izmantota koksne, nosaki koku sugas, atrodi mežā bojātos kokos un nosaki bojājuma iemeslus. Skolēni uzzināja, cik svarīgi stādīt jaunus mežus, lai arī nākamās paaudzes varētu iegūt kvalitatīvus kokmateriālus un dzīvot veselībai draudzīgās koka mājās. Skolēni uzzināja, kā dabaszinībās un citos mācību priekšmetos iegūtās zināšanas ir izmantojamas ikdienas dzīvē, apzinājās cilvēka ietekmi uz meža ekosistēmu, veica praktiskus un radošus uzdevumus, veidoja izpratni par mežu saglabāšanu nākamajām paaudzēm.

Komandas darba rezultātā tapa tilts bez naglām, kuru varēja pāriet jebkurš 6. klases ekspedīcijas dalībnieks. Ar prieku tika vērots, kā skolēni sadarbojās, bija izpalīdzīgi, atsaucīgi un radoši meža ekspedīcijas dalībnieki. Skolotāji un skolēni ir vienisprātis, ka tādi projekti sekmē un motivē skolēnus apgūt dabaszinības.

Paldies meža ekspedīcijas organizatoriem par
iespēju piedalīties ekspedīcijā un atpūsties noslēguma piknikā!

Paldies vecākiem par doto iespēju bērniem
mācīties ne tikai skolas vidē, bet arī ārpus tās!

Foto

LVM fotoatskaite


Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Vienības pamatskolas dabaszinību skolotājas Oksana Ostrovska
un Lilita Razminoviča.

pievienots 17.09.2018; 13:28

pievienots 10.09.2018; 15:30

Svarīga informācija par braukšanas atvieglojumiem pilsētas sabiedriskajā transportā


Lai saņemtu braukšanas maksas atvieglojumus Daugavpils pilsētas sabiedriskajā transportā ir nepieciešams aizpildīt iesniegumu un iesniegt to skolas kancelejā lietvedības pārzinei (233.kabinetā) no 15. augusta.

Galvenie noteikumi braukšanas maksas atvieglojumu pilsētas sabiedriskajā transportā saņemšanai:
• izglītojamajiem ir jābūt deklarētiem Daugavpils pilsētas administratīvajā teritorijā;
• Kopā ar iesniegumu skolā ir jāiesniedz izglītojamā fotogrāfiju (3x4).

Neaizmirstiet par to, ka kopā ar braukšanas biļeti būs jāuzrada skolēna apliecība (līdz ar to skolēna apliecību ir jāpagarina vai jāsaņem pie lietvedības pārzines, līdzi paņemot skolēna fotogrāfiju (3x4)).

Iesnieguma veidlapa

pievienots 15.08.2018; 14:17