Aktivitātes


Rīgas Ķengaraga vidusskolas pedagogu viesošanās skolā.


28. aprīlī mūsu skolu apmeklēja pedagogi no Rīgas Ķengaraga vidusskolas, lai iepazītos ar programmas “Atbalsts pozitīvai uzvedībai” īstenošanu skolā. Direktores vietniece audzināšanas darbā Ērika Locika un APU komandas locekle Jeļena Celma dalījās pieredzē par programmas “Atbalsts pozitīvai uzvedībai” ieviešanu skolā, tās veiksmīgu īstenošanu, kā arī par APU komandas darbu. Viesi izrādīja lielu interesi ne tikai par APU darbību, bet arī mūsu skolas dzīvi.

IMG_7937 IMG_7940 IMG_7945 php lightbox photo galleryby VisualLightBox.com v6.1


Informāciju sagatavoja:
APU komandas locekle Jeļena Celma.

pievienots 08.05.2017; 14:33
 • Pozitīvas pārmaiņas skolās turpinās


 • „Kā droši, veselīgi un ērti iekārtot skolas vidi” • Programmas “Atbalsts pozitīvai uzvedībai” galvenās balvas ieguvēju brauciens uz Lietuvu.


  31. maijā skaistā, saulainā rītā pie skolas pulcējās dažādu klašu skolēni - programmas “Atbalsts pozitīvai uzvedībai” galvenās balvas ieguvēji, lai dotos ekskursijā uz ārzemēm – Lietuvu.

  Pirmā pietura Lietuvā bija unikālais tūrisma objekts - pastaigu taka virs koku galotnēm "Lajų tako komplekso" Anīkščos (Anykščiai). Taka ir 300 metrus gara un 21 metru augsta, apmeklētājiem ir pieejams arī 36 metrus augsts skatu tornis, kas aprīkots ar liftu. Taka ir izbūvēta kā tilts priežu mežā starp koku galotnēm. Dodoties pastaigā, mēs varējām ne tikai baudīt brīnišķīgu skatu, bet arī izjust meža un dabas sniegto mieru. Pastaigu ceļš sākās pie Puntukas akmens, vedot augšup uz skatu laukumu un tālāk aizvijoties starp koku galotnēm.

  Izbaudījuši brīnišķīgos dabas skatus un atpūtušies, braucām uz Utenu skatīties muzikālās strūklakas. Bērni bija sajūsmā par atspirdzinošo strūklaku lietutiņu.

  Kā pēdējais pieturas punkts Lietuvā bija ūdens dzirnavas "Šlyninkos vandens malūnas", kas atrodas Zarasu rajonā.

  Ekskursijas laikā aplūkojām trīssimt gadu senās ūdens dzirnavas, klausījāmies unikālus stāstus par dzirnavu agrāko un mūsdienu dzīvi un tuvāk iepazināmies ar graudu malšanas procesu, apskatījām visus trīs dzirnavu stāvus, kurus mums labprāt izrādīja dzirnavnieks Stasis.

  Daloties iespaidos par redzēto, apmierināti un mazliet noguruši vakarā atgriezāmies mājās.

  Foto

  Informāciju sagatavoja
  J. Celma.

  pievienots 08.06.2016; 11:05
  Bez pieklājības mēs nespējam būt patiesi.
  (M.Frišs)


  Cieņa. Atbildība. Drošība. Ļoti svarīgas vērtības, kurām lielu uzmanību veltām gan mācību stundās, gan starpbrīžos, gan ārpusstundu pasākumos. Ja katrs no mums būs atbildīgs un cienīs šīs vērtības, mūsu skolas vide kļūs draudzīgāka un drošāka.

  2015./16.m.g. laikā skolā tika aktualizēti jautājumi par uzvedību un savstarpējām attiecībām. Skolēni zina gan noteikumus, gan pastiprinājumus par pozitīvu uzvedību. Skolēni zina, ka par uzvedības noteikumu pārkāpumiem iestāsies noteiktas sekas. Skolotāji ievēro izstrādātos noteikumus un ieraksta e-žurnālā skolēna uzvedībai atbilstošu piezīmi.

  Saskaitot visus pozitīvos ierakstus un atņemot negatīvos ierakstus, konstatējām, ka šajā mācību gadā pozitīvākās bija 6.a klase (klases audzinātāja O.Novicka), 3.a klase (klases audzinātāja E.Smirnova), 5.b klase ( klases audzinātāja L.Bužinska). Paldies skolēniem un skolotājiem par aktivitāti šajā programmā!

  Individuāli skolēni saņēma 316 uzlīmes (72%) par 30 pozitīviem ierakstiem, 159 atslēgu piekariņi (36%) par 60 pozitīviem ierakstiem, par 100 pozitīviem ierakstiem – 44 krūzes ar skolas logo (10%). Balvas nesaņēma 120 skolēni (28%), taču varēs censties pozitīvi uzvesties nākošajā mācību gadā un saņemt pozitīvus ierakstus un balvas. Superbalva 44skolēniem būs brauciens uz Lietuvu. Malači! Tā turpināt!

  Nākošajā mācību gadā uzmanības centrā atkal būs pozitīva uzvedība, cieņa, atbildība un drošība. Katram skolēnam būs iespēja uzvesties atbilstoši sabiedrībā pieņemtajām normām un saņemt pozitīvus ierakstus un, protams, balvas. Lai katram mūsu skolas skolēnam izdodas pozitīvi uzvesties un saņemt galveno balvu – draugus un cieņu!

  Informāciju sagatavoja:
  Daugavpils Vienības pamatskolas direktore Edīte Zdanovska